5. ročník Národního summitu profesního terciárního vzdělávání: Kvalita terciárního vzdělávání a virtuální realita

Kdy: 10.11. 2022

Kde: Anglo-americká vysoká škola, Letenská 120/5, 118 00 Malá Strana

Sdružení profesního terciárního vzdělávání ve spolupráci s Centrem pro studium vysokého školství, v.v.i. a s Anglo-americkou vysokou školou, z.ú. pořádá již 5. ročník Národního summitu profesního terciárního vzdělávání. Tento rok se zaměříme na dvě témata:

a) na kvalitu (profesního) terciárního vzdělávání.

b) využití virtuální reality ve vzdělávání.

V prvním bloku konference představí výsledky projektu Erasmus+ QALEAD a zkušenosti vybraných vysokých škol se zajišťováním kvality. Představený budou i výsledky projektu UASiMAP a studie CSVŠ zaměřená na zahraniční zkušenosti se zajišťováním kvality profesního vzdělávání. Blok ukončí panelová diskuse na téma Zajišťování kvality profesního vzdělávání v budoucnosti se zástupci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Národního akreditačního úřadu, vyšších odborných škol a Centra pro studium vysokého školství.

Odpolední blok pak představí výsledky projektu Erasmus+ Virtrain, který se zabývá využíváním virtuální reality ve vzdělávání. Navíc kolegové ze Západočeské univerzity představí koncept virtuální třídy. Na závěr summitu si budou moci účastníci vyzkoušet virtuální realitu.

Na konferenci se registrujte zde, účast je zdarma, ale počet míst je omezen.

Pro více informací pište na beseda@csvs.cz

Registrace