AKTUALIZOVÁNO Seminář BEEHIVES a DISCO KONFERENCE 25.6-26.6. 2018. – Overcoming the Challenges and the Barriers in Open Education.

Zveme Vás na závěrečný seminář projektu BEEHIVES., který se koná 25.6. v Praze. Program ke stažení

Projekt se zaměřuje na zmapování strategických partnerství mezi profesně zaměřenými školami a praxí, sdílení zkušeností, identifikace klíčových faktorů a vytváření variantních modelů a scénářů pro efektivnější fungování a prohlubování této spolupráce. Na závěrečném semináři budou představeny výsledky projektu a webový nástroj na podporu spolupráce škol, studentů a zaměstnavatelů https://strategictriangle.beehives.de/, který představí kolegové ze Španělska Jon Zarraga a Bittor Arrias.

Závěrečný seminář jsme propojili se 13. ročníkem mezinárodní konference DisCo 2018: Overcoming the Challenges and the Barriers in Open Education. Konference se bude spolu se seminářem konat 25. – 26. června v konferenčním středisku Microsoftu v Praze 4. Čekají Vás zajímavé přednášky a workshopy zaměřené na používání technologií ve vzdělávání a na výzvy a bariéry v otevřeném vzdělávání. Krom toho máte možnost zúčastnit se zajímavých workshopů zaměřených na využívání technologií ve vzdělávání.

Program obou akcí na webu: www.disconference.eu

Prezentace z úvodního worskhopu

Prezentace kolegů z Baskicka

Prezentace ze závěrečného workshopu